O nas

"Odkrycia dziecka są jak kamienie kosztowne - najtrwalsze, najpewniejsze i najświetniejsze ze zdobyczy" -

K. Przerwa - Tetmajer

Szanowni Klienci!

Działamy na polskim rynku od 2009 roku. Jesteśmy przedstawicielem Niemieckiej firmy Leuchtturm ( akcesoria kolekcjonerskie) oraz dystrybutorem zabawek edukacyjnych, wspierających rozwój dziecka i kreatywnych. Doświadczenie w branży zdobywaliśmy jako "praktykujący rodzice". Każde z nas szukało dla swojej pociechy zabawek, które nie tylko zajmą je, ale i uczą. Niestety, rynek był ubogi, więc postanowiliśmy stworzyć swój własny sklep.

Dziś oferujemy Państwu szeroki asortyment artykułów przeznaczonych do wspierania rozwoju określonych umiejętności dziecka. To Państwo decydujecie jednak o Jego wieku rozwojowym i predyspozycjach, bo to Wy najlepiej znacie swoją Pociechę. Wszak to my, dorośli, odkrywamy przed dziećmi świat, to my go Im pokazujemy. Nieocenioną w tym pomoc stanowi każda z dostępnych w naszym sklepie zabawek.

Oferujemy również akcesoria kolekcjonerskie, książki oraz prezenty na różne okazje, klasery numizmatyczne, katalogi, pamiątki chrztu i komunii, prezenty na walentynki i inne rodzinne wydarzenia.

Nasza oferta została rozszerzona o przepiękne kryształy z grawerowaniem laserowym wewnątrz, przez co są to fotokryształy trwałe i oryginalne.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, służymy pomocą. Wysłuchamy, zrozumiemy i doradzimy wybór najodpowiedniejszej zabawki, która pozwoli rozwinąć kiełkujący talent, skorygować te maleńkie doskonałości, jak i zajmie dziecko na wiele długich godzin.

Gwarantujemy Państwu terminowość wysyłki, fachowe doradztwo i to, że będą Państwo obsłużeni w naszym sklepie tak, jak my sami chcielibyśmy być, gdyby chodziło o nasze Pociechy. Wszakże: "Trzy rzeczy zostały nam z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka" (Dante Alighieri).

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.

 

Serdecznie zapraszamy!

Sklep internetowy Dukat24.pl

Przemysław Kostas Szafarz

ul. Jana Długosza 20

Szczecin 71-554

Mbank 88 1140 2004 0000 3702 6010 7816
 
NIP 851-238-65-38 

REGON 320630578
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl