Kryształy 2D 3D Zdjęcia Pamiątki Podziękowania Wspomnienia w Szkle

Oferujemy oryginalne i niepowtarzalne Kryształy, spersonalizowane wykonane na indywidualne zamówienie Kryształy 2D ze zdjęciem i dedykacją, zapakowane w eleganckie granatowe etui. Nasi graficy przygotują w wybranym przez Państwa krysztale wizualizacje na podstawie przesłanych wytycznych, my zwrotnie odeślemy projekt - wizualizację do akceptacji, następnie po zatwierdzeniu wygrawerujemy wewnątrz kryształu.

Jesteśmy wstanie przygotować pamiątki na każdą okazję Rocznice, Urodziny, Pamiątki Chrztu, Pierwsze Komunie Święte, Bierzmowania, Walentynki i na każdą inną okazję jaką będą Państwo potrzebowali oraz podziękowania czy statuetki firmowe, nagrody dla pracowników, trofea sportowe. Jedyne co nas ogranicza to wielkość kryształu. Po przesłaniu projektów trójwymiarowych stworzymy również kryształy z obiektami 3D.

Kryształy


Wybieramy kryształ > Składamy zamówienie > Przesyłamy do nas wytyczne ( zdjęcia, tekst ) > My przygotowujemy projekt > Państwo go zatwierdzają > Grawerujemy > Wysyłamy do Państwa 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji telefon 91 887 73 96 Pn-Pt 11:00-14:00 lub mailowo 24 h przez formularz kontaktowy zalecana forma kontaktu lub zapytaj o produkt na karcie kryształu.

Czas realizacji od złożenia zamówienia do wysyłki to 3 dni robocze, czas ulega wydłużeniu w przypadku nanoszenia poprawek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl