Kryształy 2D 3D Zdjęcia Pamiątki Podziękowania Wspomnienia w Szkle

Oferujemy oryginalny i niepowtarzalny Kryształ, spersonalizowane wykonane na indywidualne zamówienie Kryształy 3D ze zdjęciem i dedykacją, zapakowane w eleganckie opakowanie, gotowe prezenty do wręczenia. Nasi graficy przygotują w wybranym przez Państwa krysztale wizualizacje na podstawie przesłanych wytycznych, my zwrotnie odeślemy projekt / wizualizację do akceptacji, następnie po zatwierdzeniu wygrawerujemy wewnątrz Kryształu projekt, spakujemy i nadamy na wskazany w zamówieniu adres, całość zazwyczaj trwa 3 - 5 dni roboczych. Kryształy jesteśmy wstanie przygotować na każdą okazję Rocznice, Urodziny, Pamiątki Chrztu, Pierwsze Komunie Święte, Bierzmowania, Podziękowania, Walentynki i na każdą inną okazję jaką będą Państwo potrzebowali. Po przesłaniu projektów przygotujemy również kryształy z obiektami 3D.

Wybieramy kryształ > Składamy zamówienie > Przesyłamy do nas wytyczne ( zdjęcia, tekst ) > My przygotowujemy projekt > Państwo go zatwierdzają > Grawerujemy > Wysyłamy do Państwa 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji telefon 91 887 73 96 Pn-Pt 11:00-14:00 lub mailowo przez formularz kontaktowy zalecana forma kontaktu lub zapytaj o produkt na karcie kryształu. Telefony odbieramy w godzinach otwarcia biura pozostały czas obsługujemy pakowanie zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl