Fotokryształy Kryształy Pamiątka Chrztu Świętego

Pamiątka na Chrzest Święty w formie fotokryształu czyli graweru wewnątrz szkła, kryształ będzie wspaniałą i oryginalną pamiątką dla chłopca czy dziewczynki od rodziców chrzestnych czy dziadków po długich latach. Przygotujemy niepowtarzalne prezenty które mogą wręczyć rodzice, dziadkowie czy chrzestni, nasi graficy umieszczą wewnątrz statuetki przesłaną fotografię, dowolny tekst lub w przypadku braku zdjęcia dziecka umieścimy serduszko, chrzcielnica, świecę i inne symbole liturgiczne odpowiednie do wydarzenia. Każdy kryształ jest zapakowany w pudełeczko i odpowiednio zabezpieczony do wysyłki.

Ceny zawierają kryształ z opakowaniem, projekt i grawerowanie. Czas przygotowania kryształu do wysyłki to 3 do 5 dni roboczych.

Wybieramy kryształ > Składamy zamówienie > Przesyłamy do nas wytyczne ( zdjęcia, teksty ) > My przygotowujemy projekt ( w cenie są dwie poprawki ) > Państwo go zatwierdzają > Grawerujemy > Wysyłamy do Państwa

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji przez formularz kontaktowy zalecana forma kontaktu lub zapytaj o produkt na karcie kryształu.

Prezent na chrzciny


Ceny zawierają kryształ z opakowaniem, projekt i grawerowanie. Czas na przygotowanie kryształu do wysyłki 3 do 5 dni roboczych. 

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji telefon 91 887 73 96 Pn-Pt 11:00-14:00 lub mailowo 24 h przez formularz kontaktowy zalecana forma kontaktu lub zapytaj o produkt na karcie kryształu.

Wybieramy kryształ > Składamy zamówienie > Przesyłamy do nas wytyczne ( zdjęcia, teksty ) > My przygotowujemy projekt > Państwo go zatwierdzają > Grawerujemy > Wysyłamy do Państwa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl