Fotokryształy Kryształy Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Fotokryształ, Kryształy czyli zdjęcie z dedykacją wygrawerowane wewnątrz szkła oryginalna Pamiątka na I Komunię Świętą wręczona od rodziców, chrzestnych, dziadków będzie stanowić wspaniałą pamiątkę na długie lata, nasi graficy przygotują projekt na podstawie zdjęcia lub bez wówczas umieścimy hostię, kielich, świecę lub biblię symbole liturgiczne odpowiednie do wydarzenia i dedykację z datą komunii.

Ceny zawierają kryształ z opakowaniem, projekt i grawerowanie. Czas przygotowania kryształu do wysyłki to 3 do 5 dni roboczych.

Wybieramy kryształ > Składamy zamówienie > Przesyłamy do nas wytyczne ( zdjęcia, teksty ) > My przygotowujemy projekt ( w cenie są dwie poprawki ) > Państwo go zatwierdzają > Grawerujemy > Wysyłamy do Państwa

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji przez formularz kontaktowy zalecana forma kontaktu lub zapytaj o produkt na karcie kryształu.


Ceny podane zawierają kryształ w opakowaniu, projekt oraz grawer. Czas na wykonanie kryształów to 3 do 5 dni roboczych.

Wybieramy kryształ > Składamy zamówienie > Przesyłamy do nas wytyczne ( zdjęcia, teksty ) > My przygotowujemy projekt > Państwo go zatwierdzają > Grawerujemy > Wysyłamy do Państwa

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji telefon 91 887 73 96 Pn-Pt 11:00-14:00 lub mailowo 24 h przez formularz kontaktowy zalecana forma kontaktu lub zapytaj o produkt na karcie kryształu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl