Hobby Zabawki Pamiątki Podziękowania Prezenty Numizmatyka Kryształy 3D

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oryginalnych prezentów, upominków na każdą okazję, w ofercie odnajdą Państwo prezenty na takie okazje jak Pierwsza Komunia Święta, Pamiątka Chrztu Świętego, Urodziny, Rocznice, Podziękowania Ślubne idealne dla dzieci, wnuków, rodziców, znajomych, kolekcjonerów, pasjonatów. W ofercie posiadamy zabawki edukacyjne, akcesoria kolekcjonerskie, monety, oryginalne spersonalizowane Kryształy 3D i statuetki szklane z dedykacjami i zdjęciami w szkle tworzonymi w oparciu o Państwa wytyczne na indywidualne zamówienie.

Sklep Dukat24 ul. Jana Długosza 20 71-554 Szczecin Kontakt telefoniczny 91 887 73 96 od poniedziałku do piątku 11:00 - 15:00 lub mailowy 24h przez formularz kontaktowy.

Blog Dukat24.pl
Personalizowany kryształ na Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Uroczystość ta wymaga oczywiście odpowiedniej oprawy, dlatego rodzicie i katecheci pieczołowicie przygotowują kościół i z dużym wyprzedzeniem organizują przyjęcie komunijne. Tradycją jest wręczanie dzieciom upominków, które mają upami...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl