Kryształ Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Pierwsza Komunia Święta to bez wątpienia niezwykle ważna uroczystość w życiu każdego dziecka i jego rodziny. Jest to wręcz moment symboliczny, dlatego wydarzenie to wymaga odpowiedniej oprawy. Kościoły są pięknie przybrane, a próby trwają nawet kilka miesięcy.

Dzień Pierwszej Komunii Świętej powinien na długo zapaść w pamięć dziecka, dlatego zaproszeni goście wręczają mu pamiątki komunijne, które o nim przypominają. Jedną z najbardziej oryginalnych i pięknych pamiątek jest z pewnością efektowny kryształ. Jest to pamiątka, która może być spersonalizowana.

Kryształ Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Dzięki temu staje się naprawdę wyjątkowa, a do tego stanowi niezwykłą ozdobę pokoju. W krysztale mogą być wygrawerowane zarówno tematyczne ozdobniki, np. hostia czy kielich, jak i zdjęcie czy indywidualne życzenia.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci kryształu jest nie tylko piękna, ale przede wszystkim przypomina o tym ważnym wydarzeniu. Kryształy są solidne i pozostają idealnie gładkie przez bardzo długi czas. Spersonalizowany kryształ z dedykacją to zdecydowanie najładniejsza pamiątka komunijna.

Więcej kryształów do wyboru z menu na górze strony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl