Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej kryształ z Twoją dedykacją

Dla każdego dziecka oraz jego najbliższej rodzina Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie. Poprzedzają je miesiące przygotowań, nauki i organizacji wszystkiego, co związane z tą uroczystością. Zaproszeni goście także się przygotowują, a najważniejsze obowiązki spoczywają oczywiście na rodzicach chrzestnych, których obecność jest w tym dniu niezwykle ważna.

            W dzień Pierwszej Komunii Świętej dziecku wręczane są nie tylko prezenty, ale również pamiątki. Mogą to być kartki lub specjalne książeczki, ale zdecydowanie najładniejsze i najbardziej efektowne są kryształy z indywidualną dedykacją. Na takim krysztale można wydrukować własne życzenia, a także związane z Pierwszą Komunią Świętą symbole graficzne.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej kryształ z Twoją dedykacją

            Perfekcyjnie wykonana, a przede wszystkim szczera dedykacja zatopiona w krysztale to niezwykła pamiątka, której wartość wzrasta z każdym dniem. Umieszczone tam słowa miłości i wsparcia będą dziecku towarzyszyć przez całe życie – dzięki temu będzie ono pamiętać, że w tym najważniejszym dniu najbliżsi byli przy nim.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl