Pamiątka chrztu świętego dla chłopca

Chrzest święty to jedno z najważniejszych wydarzeń w każdej katolickiej rodzinie. Dziecko zostaje w ten sposób przyjęte do wspólnoty i od tej pory jest katolikiem. Jest to uroczystość wyjątkowa, wymagająca odpowiedniej oprawy. Kupując pamiątkę chrztu świętego dla chłopca warto wybrać taką, która po latach przypomni mu ten niezwykły dzień.

Przepiękny fotokryształ na Pamiątkę Chrztu 

Pamiątka chrztu świętego dla chłopca

Klasyczna kartka czy książeczka?

            Jedną z najczęściej kupowanych pamiątek z okazji chrztu jest klasyczna kartka. Znajdują się na niej motywy związane z chrztem świętym, a wewnątrz krótkie życzenia. W niektórych kartkach znajduje się także niewielka kieszonka, w której można umieścić pieniądze. Taka pamiątka kosztuje niewiele i zawsze jest w dobrym guście. Jednak osoby, które są najbliżej związane z dzieckiem, np. chrzestni, mogą kupić elegancką książeczkę, w której rodzice chłopca mogą umieścić zdjęcia czy inne pamiątki z tego wyjątkowego dnia.

Biżuteria chrzcielna?

            Biżuteria chrzcielna to prezent kontrowersyjny, ponieważ nie w każdej rodzinie jest taka tradycja. Najbliższe dziecku osoby mogą kupić medalik lub łańcuszek, który będzie mogło nosić, gdy nieco podrośnie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl