Pamiątka chrztu świętego od rodziców

Przyjęcie chrztu świętego to ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziny. Warto z tej okazji podarować maleństwo jakąś symboliczną pamiątkę, które będzie przypominać mu o tym wyjątkowym dniu. Jaki podarunek mogą sprawić dziecku rodzice?

Spersonalizowany album

            Doskonałą pamiątką przyjęcia Ducha Świętego jest spersonalizowany album. Można w nim zamieścić grawer z wybraną treścią, a także dedykację, imię dziecka czy datę i miejsce uroczystości. Taka pamiątka będzie towarzyszyć dziecku do końca życia, więc warto w nią zainwestować.

Fotokryształ na Pamiątkę Chrztu do Rodziców

Pamiątka chrztu świętego od rodziców

Łańcuszek lub medalik

            Rodzice mogą także dziecku sprezentować łańcuszek lub medalik. Taki upominek maleństwo będzie mogło nosić, gdy dorośnie. Można zdecydować się na grawer, dzięki czemu pamiątka będzie naprawdę wyjątkowa. Coraz większą popularnością cieszą się także oryginalne podarunki, np. srebrne pudełko na pierwsze ząbki czy elegancka skarbonka. Ciekawym pomysłem jest również zdjęcie dziecka wygrawerowane w kryształowym szkle. Wybór pamiątek jest naprawdę duży, więc każdy znajdzie idealny upominek. 

Najczęściej szukane hasła
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl