Reklamacje i zwroty

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odbiór przesyłki komisyjnie na poczcie, lub spisanie protokołu szkody.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:
Prześlij do nas wiadomość przez formularz kontaktowy, podaj numer zamówienia który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie według szablonu, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu.
W ciągu 14 dni od otrzymania reklamacji poinformujemy Cię mailowo o wyniku postępowania reklamacyjnego.

W przypadku reklamacji zgodnie z zmianą przepisów 1 stycznia 2023 r. podsyłamy opłaconą etykietę do wysyłki reklamowanego produktu o ile będzie to wymagane. 

Adres do samodzielnego wysłania reklamowanego produktu:

Dukat Przemysław Szafarz

ul. Jana Długosza 20

Szczecin 71-554


W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy  Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

Zwrot produktów

Zwrot nie dotyczy kryształów personalizowanych.

Art. 38. Wyłączenie prawa odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość
1. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
3) w której przedmiotem świadczenia jest towar nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeby.

Pozostałe produkty można odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od odebrania paczki, odesłać na adres sklepu załączając formularz według szablonu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl